• 25% rabatu w Klubie
  • Darmowa dostawa od 75zł dla Klubowiczów
  • Wysyłka nawet w 24h
  • Unia Europejska

Jak aktywnie i zdrowo spędzić walentynki? 6 nietypowych pomysłów

Luty to miesiąc miłości. Nie bez powodu można o nim tak powiedzieć – w końcu kojarzy się przede wszystkim z walentynkami. Jedni czekają na 14 lutego z niecierpliwością, inni najchętniej uciekliby wtedy przed całym światem. Należysz do zwolenników Dnia Zakochanych? Świetnie! Pomyśl jednak nad sposobem ich świętowania. Kino? Kolacja? To znają wszyscy! Co roku bilety do kin sprzedają się w ekspresowym tempie, a restauracje przeżywają oblężenie. Czas zatem na coś nowego! W tym roku postaw na kreatywność i walentynki spędź w nietypowy sposób. Aktywnie i w ruchu. Wspólnie obalmy stereotypowe mówiące, że Dzień Zakochanych to musi być tradycyjnie kolacja. W końcu miłość można okazywać na różne sposoby, a powiedzenie „przez żołądek do serca” możemy zostawić na inny dzień. Oto 6 pomysłów na aktywne walentynki. Dasz się skusić?

1. Ostry ślizg na łyżwach

Jak luty, to zima. Jak zima, to łyżwy! Nawet jeśli nie ma mrozu i warunki nie pozwalają na jazdę po zamarzniętym jeziorze, nic straconego! Możecie wybrać się na sztuczne lodowisko i tam, pod dachem i w rytm przyjemnej muzyki, pojeździć na łyżwach. To fajny sposób na świętowanie walentynek, który pozwoli Wam być blisko siebie i aktywnie spędzić czas. Nie umiesz jeździć? Nieważne! Twój ukochany lub ukochana potrzyma Cię za rękę, dzięki czemu będziecie blisko siebie. Dużo ruchu i świetna zabawa sprawią, że dobry nastrój utrzyma się przez cały wieczór. Być może to skuteczny sposób na skrócenie dystansu, jeśli Wasza znajomość jest w początkowej fazie.

2. Wrotki i rolki, czyli jazda bez trzymanki!

Jeśli nie lubicie jazdy na łyżwach, a zdecydowanie lepiej czujecie się na łyżworolkach lub wrotkach, wybierzcie tę formę spędzenia walentynek. Możecie udać się na specjalny zadaszony tor, na którym muzyka zachęci Was do rolkowo-wrotkowych szaleństw, i tam mile spędzić czas. Endorfiny gwarantowane!

3. Zatańcz ze mną…    

Nie od dzisiaj wiadomo, że taniec zbliża ludzi, zwłaszcza taniec towarzyski. Przytulenie, objęcie, przytrzymanie, delikatny dotyk i patrzenie sobie w oczy – to wszystko sprawia, że skracamy dystans i zbliżamy się do siebie. Dlatego świetnym pomysłem na spędzenie walentynek jest kurs tańca w parach. Potraktujcie to jako dobrą zabawę – kroki nie muszą być idealne, liczy się pozytywne nastawienie, uśmiech, miło spędzony czas i bliskość. Kto wie, może zdecydujecie się na kolejne lekcje?

4. Zabawa na okrągło, czyli… kręgle!

Odrobina rywalizacji, dużo ruchu i na pewno jeszcze więcej śmiechu. Jeśli chcecie w nietypowy sposób spędzić walentynki, postawcie na kręgle. Zbijanie kręgli to świetna zabawa, która pozwoli Wam aktywnie spędzić czas i spalić troszkę kalorii. A jeśli chcecie, zaproście do udziału w rozgrywkach także inne, znajome pary. W końcu kto powiedział, że walentynki trzeba spędzić tylko we dwoje?

5. Gokarty dla sportowców

Jeśli jesteście parą, która lubi spędzać czas na sportowo i lubi adrenalinę, znakomitym pomysłem będzie wyścig gokartów. Możecie wybrać się na tor z grupą znajomych, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze lepsza, lub wynająć go tylko dla siebie i pościgać się we dwójkę. Gaz do dechy i niech poniesie Was adrenalina!

6. Spacerowanie? Tak, ale do celu!

Pierwsze spojrzenia, delikatny dotyk, długie rozmowy i chęć przebywania ze sobą 24 godziny na dobę. W początkowej fazie znajomości, kiedy miłość dopiero rozkwita, walentynki są każdego dnia, ale i tak na 14 lutego czekacie z niecierpliwością. Romantyczny spacer to dobry pomysł, zwłaszcza kiedy jesteście na początku wspólnej drogi i dopiero się poznajcie. Aby jednak nie był tylko spacerowaniem „tak po prostu”, połączcie go np. z wyjściem do muzeum lub odwiedzeniem ciekawej wystawy. Może dostępna będzie wystawa związana z miłością lub innym walentynkowym tematem. A jeśli w Waszym mieście jest planetarium, idźcie razem pooglądać gwiazdy. Te będą zdecydowanie bardziej romantyczne niż gwiazdy z kinowego ekranu.

I jak? Dasz się przekonać do aktywnych walentynek? Twoja druga połówka z pewnością Ci za to podziękuje i na długo zapamięta ten wyjątkowy dzień. Dlatego już dziś zaplanuj coś wyjątkowego, by cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Komentarze:

Brak komentarzy